Воспитательная работа © Селецкий УПК я/с-СШ

 

<11908,всплывающее окно про изменение маштаба>

 

Государственное учреждение образования
СЕЛЕЦКИЙ УЧЕБНО-ПЕДАГОГИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС ЯСЛИ-САД - СРЕДНЯЯ ШКОЛА БЕРЕЗОВСКОГО РАЙОНА

 

 

00:00:00

Погода

статистика посещений

Яндекс.Метрика

индекс цитирования

индекс цитирования

 

 

 

 

Воспитательная работа


Клас

Настаўнік

Графік работы

Дзень тыдня

Час работы

3 клас

Н.У. Радкевіч

Серада

14.05 – 14.50

4 клас

Я.М. Кунахавец

Чацвер

14.05 – 14.50

5 клас

М.У. Лісіцкая

Панядзелак

14.05 – 14.50

6 клас

М.У. Лісіцкая

Серада

14.05 – 14.50

7 клас

М.У. Лісіцкая

Чацвер

15.00 – 15.45

 

8 клас

М.У. Лісіцкая

Панядзелак

15.00 – 15.45

 

9 клас

М.У. Лісіцкая

Аўторак

15.00 – 15.45

10 клас

М.У. Лісіцкая

Субота

10.50 – 11.35

 

11 клас

М.У. Лісіцкая

Субота

09.55 – 10.40

Класс

Информационный

час

Классный час

Место проведения

Ответственные

День

недели

Время проведения

День недели

Время проведения

1

понедельник

08.30 – 08.50

пятница

12.50 – 13.25

Каб. № 4

Н.В. Гальчун

2

понедельник

08.30 – 08.50

пятница

12.50 – 13.35

Каб. № 5

С.К. Омельченко

3

понедельник

08.30 – 08.50

пятница

12.50 – 13.35

Каб. № 7

Н.В. Радкевич

4

понедельник

13.45 – 14.05

пятница

12.50 – 13.35

Каб. № 8

Я.Н.Кунаховец

5

понедельник

08.00 – 08.45

пятница

14.40 – 15.25

Каб.№ 17

В.В. Грищук

6

среда

08.00 – 08.45

понедельник

14.40 – 15.25

Каб. № 12

В.Л. Кот

7

понедельник

08.00 – 08.45

пятница

14.40 – 15.25

Каб. № 9

Т.И. Романчук

8

четверг

14.40 – 15.25

пятница

14.40 – 15.25

Каб. № 15

Н.Б. Трофимович

9

четверг

14.40 – 15.25

среда

14.40 – 15.25

Каб. № 16

М.И. Рупека

10

четверг

14.40 – 15.25

пятница

14.40 – 15.25

Каб. № 6

С.С. Позняк

11

четверг

14.40 – 15.25

пятница

14.40 – 15.25

Каб. № 11

Е.М. Лазута

НА I ПАЎГОДДЗЕ 2020/2021 НАВУЧАЛЬНАГА ГОДА

 

Дата правядзення

Назва мерапрыемства

Удзельнікі

Месца правядзення

Адказныя

01.09 – 07.09.2020

ТЫДЗЕНЬ БЯСПЕКІ ДАРОЖНАГА РУХУ

Класныя кіраўнікі,  выхавальнікі дашкольнай адукацыі

01.09.2020

АДЗІНЫ РЭСПУБЛІКАНСКІ ДЗЕНЬ БЯСПЕКІ

Класныя кіраўнікі, выхавальнікі дашкольнай адукацыі

01.09.2020

 «Прывітанне, школа!» (урачыстая лінейка)

1 – 11

Школьныдвор

Аліферчык І.А.

01.09.2020

 «Я вырас тут, і край мне гэтыдарагі » (урок ведаў)

1 – 11

Вучэбныя кабінеты

Класныя кіраўнікі

 

 

 

 

 

01.09 – 07.09.2020

ТЫДЗЕНЬ СПОРТУІ ЗДАРОЎЯ

 Валюшка А.Г.

 Казловіч В.А.

01.09 – 07.09.2020

«Далучайся да нас!» (акцыя)

1 – 11

Вучэбныя кабінеты

Педагогі дадатковай адукацыі

01.09 – 05.09.2020

«Другое жыццё ПЭТ-бутэлькі» (удзел у раённым конкурсе)

2 – 9

Вучэбныя кабінеты

Класныя кіраўнікі

01.09.2020

«Уважлівы пешаход » (бліц-апытанне)

1 – 11

Фае 1 паверха

Аліферчык І.А.

04.09.2019

 «Забараняецца– дазваляецца» (гульня)

Рознаўзроставыягрупы

Фае 1 паверха

Выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

06.09.2020

 «З Днём нараджэння, БРСМ!» (акцыя – уручэнне білетаў ГА «БРСМ», падарункавых камплектаў«Я – грамадзянін РБ»)

9 – 11

Фае 3 паверха

Аліферчык І.А.

05.09.2020

(субота)

 

«Здороўю патрэбна дапамога» (спартыўнае свята, прысвечанае Дню энергіі)

5 – 11

Спартыўная пляцоўка

Валюшка А.Г.

«Правілы сяброўства» (практыкум)

1 – 4

Каб. № 7

Радкевіч Н.У.

07.09. – 16.09.2020

ПІЯНЕРСКАЯ ДЭКАДА

«30 ГОД ГА «БРПА»

Аліферчык І.А., класныя кіраўнікі

10.09 – 10.10.2020

МЕСЯЧНІК ПАПРАФІЛАКТЫЦЫ СУІЦЫДАЛЬНЫХ ПАВОДЗІН

Грышчук В.В.,

Шакаліда К.В.,

класныя кіраўнікі

07.09.09 – 12.09.2020

Выбары органаўсамакіравання ў класахГА «БРПА» і ГА «БРСМ»

1 – 11

Вучэбныя кабінеты

Класныя кіраўнікі, Аліферчык І.А.

13.09.2019

«Мой вясёлы, звонкі мяч» (фізкультурны вольны час)

Рознаўзроставыягрупы

Фае 1 паверха

Казловіч В.А., выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

12.09.2020

(субота)

Дзеньздароўя

 

Удзел у пасяджэнні Дзіцячай палаты ГА «БРПА»

Согласно положению

ЦДАДзіМ

г. Бярозы

Аліферчык І.А.

Таварыскі матч по валейболе

 

5 – 7

Спартыўная зала

Валюшка А.Г.

«У свеце цікавага» (гульня-віктарына)

1 – 4

Каб. № 5

Амельчанка С.К.

«Мы выбіраем жыццё» (прагляд фільма)

8 – 11

Каб. № 15

Трафімовіч Н.Б.

14.09 – 21.09.2020

ТЫДЗЕНЬ МІРА

Аліферчык І.А., класныя кіраўнікі, выхавацелі дашкольнай адукацыі

15.09.2020

ВыбарыПрезідэнтаШкольнай Рэспублікі

5 – 11

Фае 2-га паверха

Аліферчык І.А.

18.09.2020

 «Астраўкі духоўнасці. Гісторыя царквы і касцёлаў Сяльцы» (гістарычныя замалёўкі)

7 – 8

Бібліятэка аг.Сялец

 Ліннік Т.Р., класныя кіраўнікі

19.09.2020

(субота)

«Я малюю мір на планеце» (конкурс малюнкаў)

1 – 4 

Каб.№ 6

 Шакаліда К.В.

«Чысціня выратуе свет» (акцыя па добраўпарадкаванні)

5 – 7

Тэрыторыяпомнікаў

Раманчук Т.І.

«Дзень міру» (размова за круглым сталом)

8 – 11 

Каб. № 11

ЛазутаК.М.

21.09 – 26.09.2020

ТЫДЗЕНЬ ПРАФІЛАКТЫКІ ШКОДНЫХ ЗАЛЕЖНАСЦЯЎ

Грышчук В.В., класныя кіраўнікі

27.09.2019

«Мы расцем здаровымі» (фізкультурны вольны час)

Рознаўзроставыягрупы

Фае 1 паверха

Казловіч В.А., выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

26.09.2020

(субота)

«Хто хутчэй?» (гульнёвая праграма)

1 – 4

Каб. №5

Амельченка С.К.

«Мы супраць залежнасцяў» (музычны рынг)

5 – 7

Каб. № 6

Аліферчык І.А.

«Я супраць курэння, а ты?» (вечар адпачынку)

8 – 11

Актаваязала

Пазняк С.С.

Верасень

 

Удзел у раённым легкаатлетычным кросе

Згодна з палажэннем

г. Бяроза, стадыён «Паўночны»

Валюшка А.Г.

«Хто, калі не мы!» (удзел у абласным этапе рэспубліканскай экалагічнай акцыі)

5 – 11

Тэрыторыя сельвыканкама

Лісіцкая М.У.

Верасень 2019 – чэрвень 2020

«Алімпіяда дваравых гульняў» (дружынны этап рэспубліканскіх спаборніцтваў ГА «БРПА»)

Згодна з палажэннем

Аліферчык І.А.

Верасень - снежань

«Зробім свет чысцей» (удзел у раённым этапе экалагічнай акцыі ГА «БРПА» )

Згодна з палажэннем

Аліферчык І.А.

Верасень - студзень

«Чарнобыль: праз прызму дзесяцігоддзяў» (удзел у раённым этапе рэспубліканскага праекта)

Згодна з палажэннем

Аліферчык І.А.

01.10 – 31.10.2020

МЕСЯЧНІК ПА ПРАФАРЫЕНТАЦЫІ

«ТВОЙ ПРАФЕСІЯНАЛЬНЫ ВЫБАР»

Грышчук В.В., Шакаліда К.В.,  кл. кіраўнікі, выхавацелі  дашкольнай адукацыі

02.10.2020

 

Дзень самакіравання, прысвечаны Дню настаўніка

9– 11

Вучэбныя кабінеты

Аліферчык І.А.

03.10.2020

(субота)

«Мы рады бачыць Вас!» (акцыя-віншаванне ветэранаў)

1 – 4

Месца жыхарства ветэранаў

Гальчун Н.У.

«Калейдаскоп прафесій» (квэст-гульня)

5 – 7

Каб. № 17

Аліферчык І.А.

«Азбука рэдкіх прафесій» (вусны часопіс)

8 – 11

Каб. № 16

Рупека М.І.

05.10 – 10.10.2020

ТЫДЗЕНЬ ПРАЦОЎНЫХ І КАРЫСНЫХ СПРАЎ

ЛазутаК.М.., класныя кіраўнікі, выхавацелі  дашкольнай адукацыі

05.10 –10.10.2020

«Збяры макулатуру – захавай дрэва» (працоўная акцыя)

1 – 11

Школьныдвор

Аліферчык І.А., класныя кіраўнікі

07.10 –

11.10.2019

 «Побач з  мамай» (фотавыстава)

Рознаўзроставыягрупы

Фае

1 паверха

Выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

11.10.2019

 «Восеньскія забавы»  (фізкультурны вольны час)

Рознаўзро

ставыягрупы

Спартыўная зала

Казловіч В.А., выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

09.10.2020

 «Букет для мамы» (вершаваны ланцужок)

2 – 4

Бібліятэка аг.Сялец

 Ліннік Т.Р., класныя кіраўнікі

10.10.2020

(субота)

Дзеньздароўя

 «Абаронца Айчыны» (спаборніцтвы)

3 – 11

Спартыўная зала

Валюшка А.Г.

«Я і свет прафесій» (гульня па прафадукаціі)

 8 – 11

Каб. № 15

Трафімовіч Н.Б.

«Разам весела» (гульнёвая праграма)

1 – 4

Каб. № 5

Амельчанка С.К.

«Любімай маці прысвячаецца» (конкурс чытачоў)

5 – 11 

Актавая зала

Аліферчык І.А.

17.10.2020

(субота)

«Мой шлях» (гадзіна зносін)

8, 10

Каб. № 6

Шакаліда К.М.

«Што? Дзе? Калі?» (прафарыентацыйная гульня)

1 – 4

Каб. № 8

Кунахавец Я.М.

«Асенні настрой» (фотапаляванне)

5 – 7

 

Раманчук Т.І.

Удзел у  Дні прафарыентацыі

9, 11

СШ № 3

г. Бярозы

Рупека М.І.

25.10.2019

«Азбука здароўя» (фізкультурнывольны час)

Рознаўзроставыягрупы

Фае 1 паверха

Выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

24.10.2020

(субота)

«Рознакаляровая восень»(свята)

1 – 7

Актавая  зала

Аліферчык І.А.

«Асабісты прафісійны план» (практыкум)

8 – 11

Каб. № 6

Шакаліда К.В.

31.10.2020

(субота)

«Кім быць?» (гульня )

1 – 4 

Каб. № 5

Аліферчык І.А.

«Твой выбар – твая прафесія» (анкетаванне)

5 – 7

Каб. № 17

Шакаліда К.М.

«Восень кіруе балем» (анкетаванне)

8 – 11 

Актавая  зала

Рупека М.І.

Удзел у Дні прафарыентацыі

11

СШ № 3

г. Бярозы

Лазута К.М.

28.10 – 02.11.2019

ОКТЯБРЯТСКАЯ НЕДЕЛЯ

«ОКТЯБРЯТА – ДРУЖНЫЕ РЕБЯТА»

 

Кастрычнік

Удзел у абласным этапе спаборніцтваў сярод дзяцей і падлеткаў па лёгкай атлетыцы «Шкаліяда»

5 – 6

Згодна з палажэннем

Валюшка А.Г.

 «Што? Дзе? Калі?» (удзел у сінхронным турніры)

10 – 11

СШ №1

г. Бярозы

Аліферчык І.А.

 

«Моладзь за бяспеку» (акцыя)

1 – 11

Згодна з палажэннем

Аліферчык І.А.

Кастрычнік - красавік

«Эка-цімураўцы» (дружынны этап рэспублі-канскага праекта ГА «БРПА»)

Згодна з палажэннем

Аліферчык І.А.

09.11 – 14.11.2020

ТЫДЗЕНЬ ЭНЕРГАЗБЕРАЖЭННЯ

Лазута К.М., класныя  кіраўнікі, выхавацелі  дашкольнай адукацыі

09.11 – 14.11.2020

ТЫДЗЕНЬ ПРАВАВЫХ ВЕДАЎ

 

Грышчук В.В.,класныя кіраўнікі, выхавацелі  дашкольнай адукацыі

09.11 – 14.11.2020

«Прырода за гэта (не) скажа «дзякуй» (конкурс фотаздымкаў)

5 – 11

Фае 2 паверха

Аліферчык І.А.

11.11.2020

 «Міжнародны дзень энергазберажэння» (акцыя)

8 – 11

Фае 2-гапаверха

ЛазутаК.М.

14.11.2020

(субота)

Дзеньздароўя

«Хуткі мяч» (спаборніцтвы па настольным тэнісе)

5 – 7 

Спартыўная зала

Валюшка А.Г.

«Правільна харчавацца – здаровым заставацца» (гульня-квэст)

1 – 4

Каб. № 7

Радкевіч Н.У.

«Вучымся адказнасці» (круглы стол)

1 – 4

 

Грышчук В.В.

«Сацыяльныя сеткі: за і супраць» (дыспут)

8 – 11

Каб. № 16

Рупека М.І.

15.11.2019

«Прыцяжэнне Радзімы» (дзень пісьменніка-земляка да 70-годдзя з дня нараджэння В.Супрунчука)

5 – 6 

Бібліятэка аг.Сялец

 Ліннік Т.Р., класныя кіраўнікі

21.11.2020

(субота)

«Кім быць? Якім быць? » (бліц-турнір па прафесіях )

1 – 4

Каб. № 4

Гальчун Н.У.

«Знаўцы права» (гадзіна прававых ведаў)

5 – 7

Каб. № 11

Кот В.Л.

«Асабісты прафесійны план» (практыкум)

8 – 11

Каб. № 16

Шакаліда К.В.

22.11.2019

«Кацяты-свавольнікі» (фізкультурны вольны час)

Рознаўзроставыягрупы

Спартыўная зала

Казловіч В.А., выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

28.11.2020

(субота)

«Чараўнікі побач» (гульнёвая праграма)

1 – 4

Каб. № 5

Амельчанка С.К.

«Стоп, СНІД!»(гутарка)

5 – 8

Каб. № 15

Трафімовіч Н.Б.

«Прафкактэйль» (інтэлектуальная гульня)

9 – 11

Каб. № 6

Пазняк С.С.

«Музычная карусель» (дыскатэка)

8 – 11

Актавая  зала

Лазута Е.М.

30.11 – 05.12.2020

ТЫДЗЕНЬ ПРАФІЛАКТЫКІ СНІДУ

Грышчук В.В.,класныя кіраўнікі 5 – 11 класаў

30.11 – 05.12.2020

ТЫДЗЕНЬ «ІНКЛЮЗІЯ ДЛЯ ЎСІХ»

Шакаліда К.В., класныя кіраўнікі, выхавацелі  дашкольнай адукацыі

Лістапад

Удзел у раённых спаборніцтвах па настольным тенісе

7 – 9

СШ № 2

г. Бяроза

Валюшка А.Г.

Удзел у абласным сінхронным турініры па гульні «Што? Дзе? Калі?» сярод дзіцячых каманд

5 – 7

СШ № 1

г. Бяроза

Аліферчык І.А.

02.12 – 14.12.2019

«Цуды на Каляды» (акцыя ГА «БРПА» іГА «БРСМ»)

2 – 11

Пакой маладзёжныхарганізацый

ЛазутаК.М.

04.12.2020

«Гісторыі моцных духам» (жывы часопіс да міжнароднага дня інвалідаў)

 

10 – 11

Бібліятэка аг.Сялец

 Ліннік Т.Р., класныя кіраўнікі

05.12.2020

(субота)

«Цуды на Каляды» (гульнёвая праграма)

1 – 4

Каб. № 7

Радкевіч Н.У.

«Аднолькавыя магчымасці, аднолькавыя правы» (гадзіна зносін)

5 – 7

Каб.№ 9

Раманчук Т.І.

«Няма мяжы чалавечым магчымасцям» (вусны часопіс )

8 – 11

Каб. № 15

Трафімовіч Н.Б.

09.12 –14.12.2019

 «Навагоднісерпанцін» (акцыя паўпрыгожванні школы)

1 – 11

Рэкрэацыіпаверхаў, вучэбныякабінеты

Класныякіраўнікі

12.12.2020

(субота)

Дзеньздароўя

«Усё пра спорт» (віктарына )

1 – 4 

Каб.№ 7

Аліферчык І.А.

«Зімнія гульні» (спартыўнае свята)

5 – 11

Спартыўнаяпляцоўка

Валюшка А.Г.

«Жыві з пазітывам» (гадзіна зносін )

5 – 7

Каб. № 9

Шакаліда К.В.

«Маё здароўе» (конкурс)

8 – 11

Каб. № 6

Пазняк С.С.

19.12.2020

(субота)

«Капрызы і сюрпрызы Новага года» (тэст па прафілактыцы бяспечных паводзін)

1 – 4

Каб. № 4

Гальчун Н.В.

«Партрэт класа» (гульня)

5 – 7

Каб. № 12

Кот В.Л.

«Як захаваць здароўе» (прагляд і абмеркаванне відэаролікаў )

8 – 11

Каб. № 11

Лазута К.М.

29.12.2019

«У гасцях у Дзеда Мароза» (свята)

Рознаўзроставыягрупы

Актавая зала

Выхавальнікі  дашкольнай адукацыі

26.12.2020

(субота)

«А ў нас Новы год!»  (прадстаўленне)

1 – 6

Актавая зала

Аліферчык І.А.

«Казка ў навагоднюю ноч» (прадстаўленне)

7 – 11

Актавая зала

Аліферчык І.А.

29.12.2020

Удзел у раённым дабрачынным  навагоднім свяце

Дзеці,

якія дабіліся поспеху ў вучобе, спорце, творчасці, грамадска-карыснай дзейнасці

ГДК г. Бярозы

Аліферчык І.А.

Снежань

Удзел у раённых спаборніцтвах па баскетболе

Згодна з палажэннем

Валюшка А.Г.

ГРАФИК РАБОТЫ

ОБЪЕДИНЕНИЙ ПО ИНТЕРЕСАМ

НА I ПОЛУГОДИЕ 2020/2021 УЧЕБНОГО ГОДА

 

 Название объединения по интересам

 Профиль

 Ф.И.О.

педагога

 Место

проведения

 День

недели

 Время работы

Кружки

«Незабудки»

Общественно-гуманитарный

Е.И. Ярмошевич

Каб.

№ 10

понедельник

13.45 –14.30

среда

14.50 – 15.35

«Юный стрелок»

Физкультурно-спортивный

С.С. Позняк

Каб.

№ 3

суббота

09.00 –  09.45

09.55 – 10.40

Секции

«Настольный теннис»

Физкультурно-спортивный

В.А. Козлович

Спорт.

зал

вторник

14.50 – 15.35

четверг

14.50 – 15.35

«Волейбол»

Физкультурно-спортивный

А.Г. Валюшко

Спорт.

зал

пятница

16.30 – 18.00

«Настольный теннис»

Физкультурно-спортивный

А.Г. Валюшко

Спорт.

зал

суббота

12.00 – 12.45

 

 

 

 

 


                                         

 

Адрас: 225242, Брэсцкая вобл., Бярозаўскі раён, аг. Сялец, вул. Маладзёжная, 14
Тэлэфоны: дырэктар +375 (1643) 52760, настаўніцкая +375 (1643) 52682
Адрас электроннай пошты: selec@berezaroo.brest.by

 

Уча других, мы учимся сами. (Сенека)